Przekładnie i motoreduktory walcowo – ślimakowe serii C

Walcowo-ślimakowe przekładnie i motoreduktory serii C to wysoce wydajne i kompaktowe rozwiązanie napędowe, spełniające większość wymagań w zakresie mocy do 45 kW, przy maksymalnym momencie obrotowym wyjściowym wynoszącym 10.000 Nm.

Przekładnie i motoreduktory walcowo-ślimakowe serii C zostały opracowane z wykorzystaniem najlepszej wiedzy fachowej z zakresu projektowania, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Wynikiem końcowym tych prac jest seria przekładni i motoreduktorów, które zapewniają zdolność przenoszenia dużych obciążeń, wysoką sprawność, cichą pracę i niezawodność.

 

Osiem rozmiarów przekładni serii C pozwala na przenoszenie dużych obciążeń, zapewnia cichą pracę i niezawodność.
Wszystkie jednostki cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu oraz ułatwia użytkownikom dostęp do części zamiennych przy jednoczesnej optymalizacji zapasów na magazynie dystrybutora. Dostępna jest również wersja z oddzielnie montowanym wałem wyjściowym.

Przekładnie te dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji, z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym. Wszystkie korpusy przekładni wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

 

 

Cechy i korzyści przekładni walcowo - ślimakowych serii C

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.