Przekładnie i motoreduktory walcowo – stożkowe serii M

Przekładnie i motoreduktory i motoreduktory serii M stanowią bardzo wydajne i kompaktowe rozwiązania napędowe spełniające większość wymagań przemysłowych.

Motoreduktory i przekładnie walcowe to rozwiązanie napędowe spełniające oczekiwania Klientów w zakresie mocy do 160 kW, przy maksymalnym momencie obrotowym wyjściowym wynoszącym nawet 20000 Nm.

 

Przekładnie walcowe przewagę nad innymi rozwiązaniami czerpią z wielu lat rozwoju technologii oraz połączenia wielu lat doświadczeń, najlepszej wiedzy fachowej z zakresu projektowania, oraz zastosowania najwyższej jakości materiałów i komponentów. Efektem końcowym tych prac jest seria przekładni i motoreduktorów, które zapewniają zdolność przenoszenia dużych obciążeń, wysoką sprawność, cichą pracę i niezawodność.

Przekładnie serii K cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu. Dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym.

Wszystkie korpusy przekładni wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – stożkowych serii M

 

 

Cechy i korzyści przekładni walcowo - stożkowych serii M

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.