Przekładnie i motoreduktory walcowo – ślimakowe serii C

Walcowo-ślimakowe przekładnie i motoreduktory serii C to wysoce wydajne i kompaktowe rozwiązanie napędowe, spełniające większość wymagań w zakresie mocy do 45 kW, przy maksymalnym momencie obrotowym wyjściowym wynoszącym 10.000 Nm.

Przekładnie i motoreduktory walcowo-ślimakowe serii C zostały opracowane z wykorzystaniem najlepszej wiedzy fachowej z zakresu projektowania, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Wynikiem końcowym tych prac jest seria przekładni i motoreduktorów, które zapewniają zdolność przenoszenia dużych obciążeń, wysoką sprawność, cichą pracę i niezawodność.

 

Osiem rozmiarów przekładni serii C pozwala na przenoszenie dużych obciążeń, zapewnia cichą pracę i niezawodność.
Wszystkie jednostki cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu oraz ułatwia użytkownikom dostęp do części zamiennych przy jednoczesnej optymalizacji zapasów na magazynie dystrybutora. Dostępna jest również wersja z oddzielnie montowanym wałem wyjściowym.

Przekładnie te dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji, z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym. Wszystkie korpusy przekładni wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

 

 

Cechy i korzyści przekładni walcowo - ślimakowych serii C

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.