Przekładnie i motoreduktory walcowo – płaskie serii F

Przekładnie i motoreduktory serii F tworzą ofertę jednostek napędowych montowanych na wale, dostarczanych z ramieniem antywibracyjnym.

Przekładnie i motoreduktory walcowe płaskie serii F dostępne są w jedenastu rozmiarach, z ramieniem antywibracyjnym i pozwalają na wybór rozwiązania o optymalnych parametrach.

Wszystkie jednostki cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu oraz ułatwia użytkownikom dostęp do części zamiennych przy jednoczesnej optymalizacji zapasów na magazynie dystrybutora.

 

Uniwersalność montażu i bezproblemową obsługę przekładni serii F zapewniają dostępne akcesoria takie jak: ramię antywibracyjne, kołnierze i wały zdawcze oraz stożkowe tuleje typu KIBO.

Dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji, z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym. Wszystkie korpusy przekładni tej serii wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

 

 

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.