Firma

Krótka charakterystyka firmy

MegaDrive to polska firma, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości systemów napędowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy indywidualnie dopasowywane do oczekiwań klientów rozwiązania techniczne, zachowując przy tym krótki czas realizacji dostaw w każdym zakresie wielkości przekładni, od najczęściej stosowanych po przekładnie przemysłowe i planetarne. Korzystając z wieloletniego doświadczenia techników realizujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na najwyższym poziomie.

Dostarczamy produkty renomowanych światowych producentów, ich podzespoły, oraz najlepsze akcesoria techniki przeniesienia napędu. Kompleksowo zaopatrzony magazyn podzespołów oraz wyrobów gotowych jest podstawą krótkiego czasu realizacji zamówień, dużej elastyczności oferty oraz szerokiej gamy dostępnych wariantów.

 

Dlaczego warto wybrać MegaDrive ?

Wysoka jakość

Dostawcami naszych produktów są renomowani producenci europejscy i azjatyccy.

Wszystkie produkty są wykonywane w najnowszych technologiach oraz z uwzględnieniem rygorystycznych norm technicznych.

Wszystkie nasze produkty posiadają deklaracje zgodności z właściwymi Dyrektywami UE.
 

Solidny serwis

Oferujemy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane przez nas produkty.

Dysponujemy zapleczem technicznym pozwalającym szybko i profesjonalnie rozwiązać wszelkie problemy techniczne, ale również dostosować produkt do specjalistycznych wymagań Klientów.

 

Rozsądna cena

Dbamy, aby za nasze produkty korzystnie prezentowały się cenowo na tle naszej konkurencji. Uzyskując to między innymi poprzez zakupy wyłącznie bezpośrednie u producentów. Przy większych zamówieniach na nasz asortyment oferujemy atrakcyjne rabaty.

Napędy posiadają 12 miesięczną gwarancję producenta oraz europejską deklarację zgodności CE.
 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.