Napędy do kotłów CO

MegaDrive oferuje gotowe napędy do podajników pieców C.O. na ekogroszek oraz koks, na bazie sprawdzonych motoreduktorów ślimakowych.

Napęd składa się z jednofazowego silnika elektrycznego, rewersyjnego, o mocy 0,09kW oraz dwustopniowej przekładni ślimakowej, co daje nominalną prędkość obrotową podajnika pieca 1,16 obr./min. 

Napęd wykonany jest z typowym kołnierzem, przystosowanym do bezpośredniego podłączenia do podajnika.

Wałek wyjściowy wyposażony jest w otwór na zawleczkę zrywalną, zabezpieczającą przekładnię i silnik przed przeciążeniem w przypadku zablokowania ślimaka podajnika. 

W standardzie osłona z tworzywa sztucznego umożliwiająca obserwację zawleczki zrywalnej oraz łatwy do niej dostęp.

Silnik posiada zamontowany na obudowie przełącznik, pozwalający, w sytuacji zablokowania podajnika, na uruchomienie biegu wstecznego w celu odblokowania. 

Kompletny napęd stanowi zamiennik 1 do 1 napędów podajnika do większości stosowanych obecnie kotłów zasilanych eko-groszkiem.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.