Napędy do kotłów na pellet

Napęd kotła na pellet MegaDrive

MegaDrive oferuje gotowe napędy do podajników pieców na pellet na bazie jednego z najlepszych, renomowanych producentów. 

Napęd składa się z wysokiej sprawności kompaktowego silnika o mocy 10W, 15W lub 25W i przekładni zębatej o typowym przełożeniu. Wszystko zamknięte w zwartej, solidnej, aluminiowej konstrukcji. Przekładnia wykonana jest z możliwością bezpośredniego podłączenia do napędu podajnika. 

Napęd jest standardowo objęty 24 miesięczną gwarancją dla zastosowań w podajnikach pelletu.

Kompletny napęd stanowi zamiennik napędów podajnika do większości stosowanych obecnie kotłów na pellet.

Możliwość również zastosowania jako jednostki napędowej w innych aplikacjach i urządzeniach. Zakres wykonań obejmuje moce od 4W do 140W i przełożeniach przekładni od i=3 do i=180.

Przyłącze silnika opcjonalnie posiada wiele wykonań, jak:

  • ekonomiczne, bez skrzynki zaciskowej, z wyprowadzonym bezpośrednim przewodem,
  • skrzynkę zaciskową,
  • wyłącznik zasilania zainstalowany na skrzynce zaciskowej,
  • przełącznik kierunku obrotów (L/P) zainstalowany na skrzynce zaciskowej,
  • wtyczkę z przewodem na życzenie.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.