Napędy do kotłów CO i pellet

Naszą specjalizacją jest sprzedaż części do systemów grzewczych. Oferujemy między innymi motoreduktory i napędy do kotłów. Jako producent tych elementów jesteśmy w stanie zapewnić ich najwyższą jakość. W swojej działalności stawiamy na nowoczesne technologie i solidne materiały. Przed wprowadzeniem produktów na rynek dokładnie je testujemy, by zagwarantować bezpieczeństwo ich stosowania. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i wybierz odpowiednie komponenty.

Producent części do kotłów

Zamówisz u nas wydajne motoreduktory, siłowniki śrubowe, przekładnie przemysłowe i asynchroniczne silniki elektryczne. W katalogu uwzględniliśmy także napędy z kompaktowym silnikiem, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Przyłącze wyposażane jest w przełącznik kierunku obrotów i wyłącznik zasilania na skrzynce zaciskowej. Na życzenie klienta dołączamy wtyczkę z przewodem. Solidne, aluminiowe konstrukcje są odporne na uszkodzenia i posłużą przez lata intensywnego użytkowania. W ramach zakupu można liczyć na długi okres gwarancji.

Polecamy motoreduktory do kotłów, które montuje się na końcu podajnika. Ich zadaniem jest wprawienie ślimaka w ruch oraz uruchomienie procesu podawania opału do pieca.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Będąc producentem napędów i motoreduktorów do kotłów, jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki współpracy i możliwość spersonalizowania produktów oraz zapewniamy korzystne ceny. Dostarczamy części do systemów grzewczych, w których wykorzystuje się różne rodzaje opału. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.