Przekładnie i motoreduktory walcowo – ślimakowe serii C

Przekładnie i motoreduktory walcowo-ślimakowe serii C

Przekładnie i motoreduktory walcowo-ślimakowe serii C wchodzą w skład szerokiej gamy produktów przeniesienia napędu, znanej przede wszystkim z najwyższej jakości konstrukcji oraz rozwiązań technicznych idących w parze z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i komponentów. 

Osiem rozmiarów przekładni serii C pozwala na przenoszenie dużych obciążeń, zapewnia cichą pracę i niezawodność. Wszystkie jednostki cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu oraz ułatwia użytkownikom dostęp do części zamiennych przy jednoczesnej minimalizacji zapasów na magazynie dystrybutora.

Dostępna również wersja z oddzielnie montowanym wałem wyjściowym.

Dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym

Wszystkie korpusy przekładni wykonane są z żeliwa. 

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

 

 

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – ślimakowych serii C

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.