MDH/MDB - przekładnie przemysłowe

Seria przekładni kątowych i równoległych dla przemysłu dostosowana jest do pracy w trudnych warunkach i w ciągłym ruchu. Szeroka oferta akcesoriów i budowa modułowa pozwala na skonfigurowanie rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb! Przekładnie przemysłowe produkowane przez MegaDrive to modele MDH oraz MDB. Zastosowane w nich łożyska wytrzymują intensywną eksploatację dzięki przemyślanej budowie i wydajnemu smarowaniu. Mechanizmy te mogą być wykorzystywane w różnych branżach, np. przy transportowaniu odpadów lub materiałów sypkich. Zamówienie przekładni przemysłowych w MegaDrive daje możliwość dopasowania ich do konkretnego zastosowania.

Producent przekładniPrzekładnie przemysłowe

Obudowa z trwałego żeliwa i solidny montaż to atuty, które umożliwiają osiąganie bardzo wysokiego momentu obrotowego. Przekładnie przemysłowe MegaDrive mają wiele przełożeń dzięki czemu pozostają odporne na wysokie obciążenia. Sprawdzają się one w różnych warunkach pracy, także przy niskich temperaturach.

Przekładnie przemysłowe od producenta

Poprzez możliwość konfiguracji wyposażenia opcjonalnego przekładni przemysłowych stają się one idealnie dopasowane do silnika – również tego o większej mocy, w których zastosowano specjalny adapter. Warto więc zamówić takie mechanizmy bezpośrednio od sprawdzonego producenta – to gwarancja otrzymania elementów o pożądanych parametrach wyjściowych.

Korzyści:

  • Wytrzymałość – praca w ciężkich warunkach
  • Uniwersalność - obracalna obudowa umożliwiająca montaż prawo- lub lewostronny
  • Różnorodność – bogate wyposażenie dodatkowe
  • Bezpieczeństwo – wytrzymała obudowa oraz efektywna wydajność cieplna
  • Szczegółowe wykonanie możliwe z dostosowaniem do potrzeb konkretnej aplikacji.
     

Zapraszamy do kontaktu!

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.