Przekładnie i motoreduktory walcowo – płaskie serii F

Przekładnie i motoreduktory walcowo-płaskie seriiF

Przekładnie i motoreduktory serii F tworzą ofertę jednostek napędowych montowanych na wale, dostarczanych z ramieniem antywibracyjnym.

Przekładnie i motoreduktory walcowe płaskie serii F dostępne są w jedenastu rozmiarach, z ramieniem antywibracyjnym i pozwalają na wybór rozwiązania o optymalnych parametrach.

Wszystkie jednostki cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu oraz ułatwia użytkownikom dostęp do części zamiennych przy jednoczesnej optymalizacji zapasów na magazynie dystrybutora.

 

Uniwersalność montażu i bezproblemową obsługę przekładni serii F zapewniają dostępne akcesoria takie jak: ramię antywibracyjne, kołnierze i wały zdawcze oraz stożkowe tuleje typu KIBO.

Dostarczane z dwoma, trzema, czterema lub pięcioma stopniami redukcji, z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym. Wszystkie korpusy przekładni tej serii wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

 

 

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – płaskich serii F

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.