Przekładnie Benzlers

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy Benzlers - Radicon w Polsce - jednego największych producentów tej branży. Prowadzimy autoryzowany montaż i serwis przekładni i motoreduktorów tej marki. Dzięki bogato wyposażonemu magazynowi części, jak i gotowych zespołów napędowych zapewniamy możliwie jak najkrótsze terminy dostaw na rynku.

BENZLERS                                                                               

Jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości przekładni i motoreduktorów przemysłowych z bardzo elastycznym i szerokim zakresem, umożliwiającym zaproponowanie wiele rozwiązań alternatywnych, które są opracowywane do potrzeb i wymagań klientów. Oferta jest połączeniem znanych i cenionych w świecie marek jak DAVID BROWN i TEXTRON. 

Zapraszamy do kontaktu!

                                                                                                                   

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.