Seria MDK - przekładnie walcowo-stożkowe

Motoreduktory i przekładnie walcowo–stożkowe serii MDK stanowią najsprawniejsze rozwiązanie kątowego przeniesienia napędu. Spełniają większość wymagań konstrukcyjnych w zakresie mocy do 200 kW przy maksymalnym momencie obrotowym wyjściowym wynoszącym do 50000 Nm.

Konstrukcja przekładni gwarantuje przenoszenie przez ich wały wysokich obciążeń osiowych i promieniowych dzięki czemu doskonale sprawdzają się w zastosowaniach w przemyśle ciężkim. Przekładnie te charakteryzują się długą żywotnością i łatwością w konserwacji.

 


Rozwiązania motoreduktorów

Motoreduktory na bazie przekładni modułowych wykonywane są w wersji łączonej z silnikami uniwersalnymi IEC oraz z silnikami zintegrowanymi.

Przy pierwszym rozwiązaniu szeroka gama dostępnych silników znormalizowanych pozwala na optymalne dobranie energooszczędnego motoreduktora do niemalże każdego zastosowania. MegaDrive posiada w ofercie silniki według każdej obowiązującej klasy sprawności zgodnie z IEC 60034: IE1, IE2,  Premium IE3, jak również silniki klasy Super Premium IE4. Jest to odpowiedź firmy na rozwój międzynarodowej polityki proekologicznej. Ponadto posiada bogatą ofertę silników z hamulcem, niezależnym chłodzeniem, enkoderem jak i każdym innym wymaganym wyposażeniem. Oferta silników trójfazowych MegaDrive jest konkurencyjna cenowo a zarazem spełniająca wymagania najważniejszych obowiązujących globalnie standardów.

Motoreduktory z silnikami zintegrowanymi są zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem wymiarów. Sprawdzają się szczególnie przy konstrukcjach z bardzo ograniczonym miejscem montażu.

Z magazynu

MegaDrive posiada bogato wyposażony magazyn części oraz posiada własny warsztat montażowy, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i niezawodną dostawę motoreduktorów dopasowanych pod każdą aplikację.

Specyfikacja

  • Wersja kołnierzowa, łapowa, kołnierzowo-łapowa;
  • Wielkości 37 - 177 wykonane z żeliwa;
  • Przełożenie od 3.98 do 197.37;
  • Zakres momentu od 200Nm do 50000Nm;
  • Moc od 0.12kW do 200kW;
  • Standardowo uszczelniacze Freudenberg i łożyska NSK.

Seria MDK - zakres produktu

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.