Przekładnie i motoreduktory walcowo – stożkowe serii K

Przekładnie i motoreduktory walcowo-stożkowe serii K są w stanie przenosić bardzo wysokie momenty obrotowe, są wydajniejsze w stosunku do przekładni ślimakowych, ciche i niezawodne.

Motoreduktory i przekładnie walcowo – stożkowe serii K stanowią bardzo wydajne i kompaktowe rozwiązanie napędowe spełniające większość wymagań w zakresie mocy do 160 kW, przy maksymalnym momencie obrotowym wyjściowym wynoszącym 12300 Nm.

 

Jednostki z tej serii zostały opracowane z wykorzystaniem najlepszej wiedzy fachowej z zakresu projektowania, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Wynikiem końcowym tych prac jest seria przekładni i motoreduktorów, które zapewniają zdolność przenoszenia dużych obciążeń, wysoką sprawność, cichą pracę i niezawodność.

Przekładnie serii K cechuje budowa modułowa, która umożliwia przyśpieszenie montażu i serwisu. Jednostki te zostały zaprojektowane i dostarczane są z tuleją zdawczą i zintegrowanymi w korpusie łapami. Przekładnie mogą być dostarczone z pojedynczym lub podwójnym wałem zdawczym, w wykonaniu z tuleją gładką i pierścieniem zaciskowym, jak i w wykonaniu z tulejami stożkowymi typu KIBO.

Jednostki są dostępne z kołnierzami wyjściowymi lub montowane na wale, z możliwością montażu w poziomie lub w pionie. Istnieje też możliwość dostarczenia z ramieniem reakcyjnym.

Dostarczane z trzema lub pięcioma stopniami redukcji, z mocowaniem łapowym lub kołnierzowym. Przekładnie tej serii dostępne są jako gotowy motoreduktor, przekładnia gotowa do podłączenia do silnika IEC lub jako reduktor z pełnym wałem wejściowym.

Wszystkie korpusy przekładni tej serii wykonane są z żeliwa.

Opcje produktowe przekładni i motoreduktorów walcowo – stożkowych serii K

 

 

Cechy i korzyści przekładni i motoreduktorów walcowo – stożkowych serii K

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.megadrive.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.